Види гомосексуалів
(в пошуках норми)

В Вікпедії, в статті Гомосексуальність (написана гомосексуалістами та гомофілами) наводяться чотири різновиди гомосексуалів (за книгою сексолога Бєйлькіна "Медицинские и социальные проблемы однополого влечения"):

Сексолог Бєйлькін, змальовуючи види гомосексуалізму, використовує клінічні приклади, що говорять про ранній початок сексуальних стосунків у своїх пацієнтів. Можна помітити, що ніхто з них не практикував утримання від гомостатевих стосунків до "шлюбу", як це часто можна спостерігати серед гетеросексуалів. Це підсилює підозри, що сексуальні аномалії в багатьох випадках є результатом нестачі необхідного виховання, або особливостями особистого вибору людини в тому числі в дитинстві.

Російський журналіст, автор книг з психології В. В. Шахиджанян, схвально коментуючи зміст книги гомосексуала Льва Клейна (радянський вчений  історик, археолог, культур-антрополог, філолог, історик науки) "Інше кохання", якого порівнюють з І. С. Коном, змальовує ще один різновид гомосексуалів:

"Бывают ли гомосексуалы, которые только и заняты поиском себе подобных? И встречи их носят случайный характер. Получили разрядку и долой. Бывают. Почему так происходит?

С одной стороны, потому, что сам гомосексуал часто стремится убежать от себя. Он все делает как бы в последний раз. Вот пойду на плешку, но в последний раз... Вот зайду в клуб, но в последний раз... Вот еще раз и больше не буду...

Тут гомосексуал сродни наркоману... У него выработался рефлекс на взаимное онанирование, на петтинг, на фелляцию - он получает при этом удовольствие. Он хочет удовольствия. Он не может без него прожить.

Ему не нужны ухаживания, разговоры, встречи... Ему нужен секс. Организм требует. И он получает разрядку. И относительное спокойствие. А потом ломка. И он снова ищет контактов."

 

Зрозуміло, що така "тваринна" модель поведінки не може вважатися за норму ‒ це шкідлива сексуальна звичка, емоційна залежність (особа намагається повторювати аномальну дію задля отримання задоволення).

А тепер увага! Головне питання: який різновид гомосексуальності є природною нормою? Логічно зробити висновок, що жоден з них не може вважатися такою.

Оскільки у гомосексуалів в тій чи іншій степені зберігається батьківський інстинкт (що є саме по собі дивним феноменом, а в дійсності вказує на початкову гетеросексуальність), і вони іноді проявляють бажання всиновлення, перед державою постає серйозна проблема передачі сиріт на виховання тільки спроможним до батьківства кандидатам. У зв'язку з цим стоїть задача проведення експертизи (за умови існування природних, "натуральних" гомосексуалів, яким "можна" - уявімо на мить таку можливість). Ніхто в Світі не має досвіду створення таких експертиз.

На Заході зараз існує тенденція абсолютної демедикалізації питання гомосексуалізму, отже постає питання: до відома яких спеціалістів відноситься вищезазначена експертиза? Насправді це питання майже не піддається вирішенню: для ЛГБТ-суспільства психіатрична експертиза буде образою та приводом для критики ззовні, з іншого боку держава мусить задіяти психіатрів з огляду на існування "невротичних" гомосексуалів. Замкнене коло.

В цих умовах найменше проблем виникне у разі повної заборони усиновлення гомосексуалами з відповідними чесними поясненнями.

Слід офіційно заявити, що будь-які прояви неприродного використання фізіології людини та дії, направлені проти природної сексуальної орієнтації (наприклад, ситуативний гомосексуалізм) є збоченням ("извращением" ‒ рос.).

Поняття "збочення" походить від "нахилитися на бік" (від правильного положення). Фізіологія гомосексуальних стосунків чітко вказує на протиприродне використання органів тіла, що тягне за собою хворобливі стани: травми у пасивних гомосексуалістів через непристосованість прямої кишки та сфінктеру заднього проходу.

Треба визнати, що колишня психіатрія грубо і спрощено підходила до тематики гомосексуальності, не вирізняючи їх різновиди. Проте минулу зверхність медицини в даному питанні ЛГБТ-лобісти не повинні використовувати як карт-бланш в бажанні за будь яку ціну продавити потрібні державні рішення.

Примітка: ми поважаємо людей, що практикують та/або сповідують гомосексуалізм, але залишаємо за собою право відчувати природну огиду до цього явища

 

 

 

 

 

Наука проти гомосексуалізмуу