Вчені про гомосексуалізм

Тут будуть наведені думки вчених, що намагаються використовувати науковий метод при розгляді питання гомосексуалізму

 

Кочарян Гарник Суренович доктор медичних наук, професор, академік Російської Академії Природознавства (РАП), дійсний член European Academy of Natural History, заслужений діяч науки і освіти (РАП), професор кафедри сексології, медичної психології, медичної і психологічної реабілітації Харківської медичної академії післядипломної освіти (персональний сайт):

"Зміна відношення до гомосексуалізму, яке спостерігається в останні десятиліття, слід розглядати як процес, який ігнорує біологічний компонент норми і спирається лише на певне соціальне замовлення, спрямоване на легалізацію сексуальних меншин в руслі демократизації суспільства, будучи її (демократизації) витратами <...> і не маючи нічого спільного з науковою аргументацією"

 

 

 

Андрій Анатолійович Ткаченко сексолог і психіатр. Керівник Відділу судово-психіатричних експертиз в карному процесі ФГБУ "Федеральний медичний дослідницький центр психіатрії і наркології" (РФ). Доктор медичних наук, професор. Головний редактор журналу "Сексологія і сексопатологія":

"Слід замислитися про стратегічні для психіатрії установки, наприклад, про необхідність повернення до норм об'єктивної наукової методології. З точки зору останньої, що обговорювалися в ході дискусії 70-х аргументи pro і contra нормальності гомосексуалізму виглядають наївними, а само рішення, щонайменше, необачним, виявивши непідготовленість психіатрів до вироблення серйозної і обґрунтованої позиції"