Гендерна ідеологія підриває основи державності та обороноздатність

На початку 2018 року Міністерство Освіти і Науки України випустило "Інструктивно-методичні матеріали для експертів щодо здійснення антидискримінаційної експертизи електронних версій проектів підручників, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти".

На сторінці 18 даної "праці" стверджується, що виховання хлопчиків в дусі "лицарства" є дискримінацією, оскільки бувають інші "особливі" ситуації, коли бути "лицарем" необов'язково з певної причини (чи то невигідно, чи небезпечно).

Подібним чином засуджується виховання дівчаток в дусі шляхетної "пані" (незалежна модель поведінки).

Бо це, бачте, "стереотипний та дискримінаційний статево-рольовий підхід"

 

На ст. 17 міститься визначення: "Гендерні стереотипи — сформовані, узагальнені, штучно створені та нав’язувані уявлення і переконання про поведінку чоловіків і жінок. Стереотипи завжди негативно впливають на життя людини, оскільки обмежують можливості розвитку та самореалізації, чинять тиск на особистість".

Уявімо собі ситуацію, коли до воєнкомату приходить хлопець призовного віку, якого викликали повісткою, а він і каже: "Служити не піду, оскільки я обрав іншу гендерну роль, бо не бажаю коритися шкідливим гендерним стереотипам, що чоловіки, як ніхто інші повинні захищати Батьківщину, жінок, дітей..."

Якщо з підручників будуть прибрані здорові гендерні ролі (наукою доведено, що чоловіки та жінки мають різні особливості психіки, що добре відбивається на виживанні людства), то майбутнє народу України постане під загрозою.

Чоловіки та жінки можуть в сучасному суспільстві бути ким завгодно, але суспільство може стимулювати такі моделі поведінки, які допомагають відновленню "популяції", і в цьому не може бути нічого поганого. Навряд чи буде приємно "сучасній" людині жити в суспільстві, де жінки статистично частіше обиратимуть кар'єру, і це призведе до катастрофічного падіння народжуваності, та як результат занепад держави.

 

В методичних матеріалах визнається неприпустимим звертатися до національних ознак ("солов'їна мова"), оскільки підручником будуть користуватися люди, для яких ці ознаки не є рідними.