Гендерна ідеологія підриває основи державності та обороноздатність

На початку 2018 року Міністерство Освіти і Науки України випустило "Інструктивно-методичні матеріали для експертів щодо здійснення антидискримінаційної експертизи електронних версій проектів підручників, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти".

На сторінці 18 даної "праці" стверджується, що виховання хлопчиків в дусі "лицарства" є дискримінацією, оскільки бувають особливі ситуації, коли бути "лицарем" чи то непотрібно, чи то невигідно, чи небезпечно (залежить від "особливості ситуації").

Подібним чином виховання дівчаток в дусі шляхетної "пані" (незалежна модель поведінки) в роботі називається дискримінацією.

 

На ст. 17 міститься визначення: "Гендерні стереотипи — сформовані, узагальнені, штучно створені та нав’язувані уявлення і переконання про поведінку чоловіків і жінок. Стереотипи завжди негативно впливають на життя людини, оскільки обмежують можливості розвитку та самореалізації, чинять тиск на особистість".

Уявімо собі ситуацію, коли до воєнкомату приходить хлопець призовного віку, якого викликали повісткою, а він і каже: "Служити не піду, оскільки я обрав іншу гендерну роль, бо не бажаю коритися шкідливим гендерним стереотипам, що чоловіки, як ніхто інші повинні захищати Батьківщину, жінок, дітей..."

Якщо з підручників будуть прибрані здорові гендерні ролі (наукою доведено, що чоловіки та жінки мають різні особливості психіки, що добре відбивається на виживанні людства), то майбутнє народу України постане під загрозою.

 

В методичних матеріалах визнається неприпустимим змалювання "рідного краю" України, її "солов'їної мови" із закликом любити, шанувати й оберігати без згадки про багатонаціональність країни  та факту того, що для багатьох громадян українська мова не є рідною.